Szkło hartowane 3D Baseus Galaxy Note 8 Na Cały ekran

Szkło hartowane 3D Baseus Galaxy Note 8 Na Cały ekran

  • Do Samsung Galaxy Note 8
  • Twardość: 9H (w skali Mohsa)
  • Format: 3D, krawędzie 2.5D
  • Ramka w kolorze złotym
  • Odporne na zarysowania
  • Nieskomplikowany montaż
 

Gwarancja 100% bezpiecznych zakupów.

 

Szybka dostawa

 

14 dni na zwrot dla konsumentów

Szkło hartowane 3D Arc Samsung Galaxy Note 8

Oryginalna, szyba renomowanej firmy Baseus wykonana z wysokiej jakości materiałów wraz z silikonową ramką dopasowaną do wyświetlacza.

Szkło dzięki ramce wykonanej z elastycznego tworzywa przykrywają całą powierzchnię wyświetlacza. Całość idealnie dopasowana jest do kształtu LCD. Produkt charakteryzuje się twardością 9H (w skali Mohsa) dzięki czemu wyświetlacz LCD jest chroniony przed zbiciem, zarysowaniami, zabrudzeniami.

Szkło pokryte jest oleofobową powłoką, która ogranicza pozostające na powierzchni odciski palców do minimum i ułatwia czyszczenie oraz powłokę antyrefleksyjną, która ogranicza odbica światła i poprawie komfort użytkowania.

Dzięki użytej technologii CNC szybka ma grubość zaledwie 0,3mm i nie wpływa negatywnie na czułość ekranu dotykowego i wyświetlany obraz. Przeźroczystość na poziomie 99% zapewnia idealne kolory i niezniekształcony obraz.

Uwaga: Nie zaleca się łączenia etui ze szkłem, gdyż istnieje ryzyko jego podważania. Warstwa klejąca szkła znajduje się tylko na jego krawędziach.

Produkt fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne zaplombowane opakowanie z hologramem potwierdzającym oryginalność.

SGSANOTE8-3D0V

Notify me when available

Opis

Gwarancja
24 m-ce

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)